Schneider-Electric
 
TCSESM043F1CU0 Bilde- efo
TCSESM043F1CU0
Switch 3 10/100TX, 1 100FX-MM
El-nummer: 
6405012
EAN: 
3595863894134
Schneider Electric
Karakteristikker
Teknisk informasjon
Produktspekter ConneXium
Produkt eller type komponent Ethernet TCP/IP managed switch
Konsept Transparent Ready
Kommunikasjonsprotokoll Ethernet TCP/IP
SSH
HTTP
HTTPS
SNMP
RS232
LLDP
Telnet
SNTP
MRP (Media Redundancy Protocol)
Port Ethernet 10/100BASE-TX - 3 port(er) kobberkabel
100base-FX - 1 port(er) fiberoptikk
Maksimalt antall brytere i kaskade Ubegrenset
Cybersikkerhet Port hardening
Komplementær
Integrert tilkoblingstype Shielded RJ45 kobberkabel
Duplex SC fiberoptikk
Ekstern kommunikasjon Twisted shielded pairs cable CAT 5E for kobberkabel
Multimodus optisk fiber for fiberoptikk
Maximum cable distance between devices 100 m kobberkabel
Fiberlengde 4 km 62.5/125 µm
5 km 50/125 µm
Demping 0…11 dB ( 62.2/125 µm)
0…8 dB ( 50/125 µm)
Ethernet service Konfigurasjon via web server
VLAN
Multicast filtering
Data stream control
IGMP Snooping
SNMP-Traps and SYSLOG
Kommunikasjonsfunksjoner TFTP
Quality of Service (QoS)
Port monitoring
Port speiling
Address conflict detection
Diagnostics run time Signal contact
Self test
Maksimalt antall brytere i en ring 50
Redundancy HiPER ring
RSTP
Redundant network coupling
[Us] merkespenning 12...48 V
Spenningsgrenser 9,6…60 V DC SELV
18…30 V AC SELV
Effektforbruk 6,5 W
Elektrisk tilkobling Removable connector 6 strømforsyning
Montering 35 mm symmetrical DIN rail
Merking CE
UL
RCM
EtherNet/IP
Mulige funksjoner Alarms (Traps)
System information
Report
Trap log
Lokal varsling P1 P2 strømforsyninger: 1 dual colour LED ( grønn/gul)
Feil: 1 LED ( rød)
Ring manager: 1 dual colour LED ( grønn/gul)
Stand-by: 1 LED ( grønn)
Link status: 1 LED per kanal ( grønn)
ACT: 1 LED per kanal ( gul)
Device status
Alarm output En spenningsfri kontakt 1 A
Alarmfunksjon Feil på strømforsyning
Data link status
Redundans ring feil
Bryter feil
Ethernett kablingssystem TF switches
MTBF pålitelighet 526340,0 H
Bredde 47 mm
Høyde 131 mm
Dybde 111 mm
Vekt 0,4 kg
Miljø
Omgivelsestemperatur drift 0…60 °C
Relativ fuktighet 10…95 % ikke-kondenserende
IP-grad IP20
Direktiver 2014/35/EU - lavspenningsdirektiv
2014/30 / EU - elektromagnetisk kompatibilitet
Standarder UL 508
EN/IEC 61131
IEC 61850-3
Product certifications CE
UL
RCM
ODVA EtherNet/IP
BV
GL
Forpakningsinformasjon
Enhetstype forpakning 1 PCE
Antall enheter forpakning 1 1
Forpakning 1 vekt 500 g
Forpakning 1 høyde 6,5 cm
Forpakning 1 bredde 16,5 cm
Forpakning 1 lengde 24 cm
Enhetstype forpakning 2 S04
Antall enheter forpakning 2 20
Forpakning 2 vekt 10 kg
Forpakning 2 høyde 30 cm
Forpakning 2 bredde 40 cm
Forpakning 2 lengde 60 cm
Bærekraftig
Produktets miljøstatus Green Premium miljømerket produkt
REACh-regelverk
print REACh-erklæring
EU RoHS-direktiv Proaktivt i samsvar (Produktet inngår ikke i EUs RoHS direktivet)
print EU RoHS-erklæring
Kvikksølvfri Ja
Informasjon om RoHS-unntak
print Ja
Kinas RoHS-forskrift
print Kinas RoHS–erklæring
Miljøinformasjon
print Produktmiljøprofil
WEEE Innen EU må produktet avhendes i henhold til bestemte regler for avfallshåndtering og aldri kastes som husholdningsavfall.
Garantiperiode
Garanti 18 months